22 292 61 61

Ożarowski Klub Mam

Przykładowe propozycje zajęć:

Gordonki

Zajęcia "umuzykalniające" dla dzieci od 6 miesiąca do 3 roku życia, wszechstronnie wspierające rozwój społeczny, poznawczy, ruchowy i rozwój mowy. Prowadzący bazują na naturalnej ciekawości dzieci i chęci poznawczej. Posiadają kwalifikacje, doświadczenie oraz doskonałą znajomość faz rozwojowych małego dziecka.

 

Zajęcia są prowadzone przez Akademię Baby Music Art.

 

 

Zmysłowianki

Zajęcia mają na celu pobudzanie i rozwijanie wszystkich zmysłów malucha. Opierają się na dostarczaniu odpowiednich bodźców (np. dźwięki, kostki lodu czy ćwiczenia ruchowe), które wspierają rozwój zmysłów.

 

Zajęcia są prowadzone przez Akademię Baby Bubbles podziałem na grupy wiekowe tak, dzięki czemu dzieci biorą udział w grach i zabawach optymalnie dopasowanych do etapu ich rozwoju.

 

W roku 2017/18 program zajęć dla starszej grupy zostanie rozszerzony o elementy pojęć matematycznych i zadania przygotowujące do przedszkola.

 

Spotkania ze specjalistami

Ożarowski Klub Mam jest otwarty na spotkania ze specjalistami z różnych dziedzin. Warsztaty i wykłady mają na celu zwiększanie wiedzy rodziców odnośnie tematów, które pozwolą wpływać na harmonijny rozwój ich dzieci.

 

Do tej pory odbyły się warsztaty z Masażu Shantala, spotkania z dietetykiem, szkolenia z pierwszej pomocy, zajęcia "Pilates dla mam". 

Ożarowski Klub Mam opiera się na współpracy CIS "Przy Parku" z mieszkańcami. Program zajęć jest efektem wspólnych działań CIS "Przy Parku" i osób zaangażowanych w działalność Klubu. Rodzaj zajęć ustalany jest na bieżąco podczas wspólnych spotkań. Ich realizacja zależy od zaangażowania uczestników w ich przygotowanie.

Uczestnictwo w zajęciach Ożarowskiego Klubu Mam łączy się z opłatą członkowską (patrz: Regulamin).

 

Współpracujemy ze  sprawdzonymi, doświadczonymi firmami, instytucjami a czasem pojedynczymi osobami. Ożarowski Klub Mam jest dofinansowany z budżetu Urzędu Miasta i Gminy Ożarów Mazowiecki.

 

Chcemy, aby Klub Mam był zawsze dostępny dla każdego. Jest dla Was i Wy go tworzycie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spotkania organizowane przez rodziców

Ożarowski Klub Mam jest otwarty na spotkania organizowane przez rodziców. Takie spotkania sprzyjają integracji rodziców i dzieci, są dodatkową formą nauką i rozrywki poza zajęciami ze specjalistami.